środa, 25 stycznia 2012

bukiet z sercZrobiony w podziękowaniu dla nauczycielki moich chłopców :) Biała aida 14ct mulina DMC nr 221 i 3722. Wymiary 8x10cm.

poniedziałek, 23 stycznia 2012

tusal 1/2012


Przedstawiam mój styczniowy słoiczek :) Co prawda jest trochę mały ale póki co innego nie znalazłam. Coś już się w nim znalazło i zobaczymy jak będzie szło haftowanie w razie czego wymienię go na większy ;). W tle moje zbiory z ubiegłego roku :D

czwartek, 19 stycznia 2012

lawendowe biscornu

Biscornu wykonane na wymianę forumową :) Haftowane muliną ariadna z moich zapasów. Biała kanwa Aida 14ct. Wymiary: 5x5cm
Dotarło już do swojej nowej właścicielki :)

środa, 18 stycznia 2012

walentynkowo? ;)Dziś uszyłam woreczek na drobiazgi z czerwonej bawełny ozdobiony tasiemką w serduszka którą dostałam z okazji jakiejś wymianki :) wymiary: 18x20cm

wtorek, 17 stycznia 2012

zapowiedź ;)

...coś tam dłubię powolutku, co z tego wyjdzie? zobaczymy ;)

niedziela, 15 stycznia 2012

kolejna próbaTrochę to trwało ale chyba w końcu załapałam o co chodzi :D wzór z książki wyszedł mi bez problemów za pierwszym podejściem :)

sobota, 14 stycznia 2012

turkusowy

Piesek przypadł do gustu koleżance więc powstał kolejny :)
Tym razem w turkusowym kolorze z dodatkiem bieli.

Chłopcy nie dają mi spokoju ...następne dwa będą dla nich ;)
wtorek, 10 stycznia 2012

znów serducha

Przed chwilką powstały dwa serduszka - zawieszki, uszyte z jasnoróżowej bawełny, ozdobione koronką. Tak rozpoczynam przygodę z moimi nowymi książkami ;)
niedziela, 8 stycznia 2012

serduszko z alfabetu

Dzień pod znakiem serduszka :)
Wielki finał WOŚP oraz rocznica - 7 wspólnych lat z moim mężem.
Haft wykonany 2 nitkami muliny dmc nr 94 na beżowej kanwie aida 18ct, wymiary 18x18 cm.

Pzyjemnego wieczoru :)

wtorek, 3 stycznia 2012

piesek w kratkę

Uszyty na prośbę znajomej, która cierpliwie czekała z pół roku albo i więcej ;) W końcu zabrałam się za realizację zaległych obietnic. Robiąc wykrój wzorowałam się na cudnych pieskach z tej strony http://www.iasio.pl/index. Nóżki przymocowane za pomocą guzików, dzięki temu jest możliwość obracania w dowolne strony ;)frywolitki c.d.

Nie poddaję się i próbuję dalej ;) tym razem pomogły mi dwie strony http://www.middia.net/domocredix/index.php?id_kat=1&id=12 oraz http://hobbyata.blogspot.com/2010/03/kurs-frywolitki-igowej.html a oto efekty :)

poniedziałek, 2 stycznia 2012

moje początki

pierwsze koty za płoty ;) kilka razy do tego podchodziłam ale w końcu załapałam o co chodzi. Bardzo pomógł mi ten filmik ---> http://www.youtube.com/watch?v=IWK5LVsk1Kg

skromne prawda? ;) jednak dodam tylko, że już pracuję nad czymś nieco większym...

niedziela, 1 stycznia 2012

zaległości i życzenia

Z końcem minionego roku postanowiłam wrócić do zaczętych kiedyś prac, które zostały odłożone z różnych powodów. Obiecałam sobie, że skończę je nim zacznę coś nowego. Tak więc pracuję teraz między innymi nad magnoliami :) Ciekawa jestam jak długo wytrwam w postanowieniu ;)

Z okazji pierwszego dnia nowego roku, życzę wszystkim by upływał w zdrowiu, spokoju, szczęściu, radości i miłości. Wielu twórczych pomysłów, realizacji planów i spełnienia marzeń!!!